Заказать обратный звонок

На що звернути увагу при виборі квартири в новобудові?

На що звернути увагу при виборі квартири в новобудові?

На що звернути увагу при виборі квартири в новобудові?

При виборі квартири в новобудові не робіть помилок, які вже зробили до Вас інші покупці. Вкладайте свої кровно зароблені гроші грамотно, витратьте 3 хвилини на дану статтю і ви будете готові краще будь-якого менеджера з продажу житла. Всі описані поради та особливості вибору засновані на особистому досвіді вибору і покупки житла в новобудові. За допомоги порталу https://vdoma.online/ розкажемо вам детальнiше.

На що звернути увагу при покупці квартири в новобудові

Загальні правила:

  • Не вибирайте квартири по рекламних буклетів і не лінуйтеся їхати подивитися на район забудови
  • не надійтесь у виборі цілком на консультації менеджера з продажу і не хапайтеся за перші запропоновані варіанти
  • збирайте якомога більше інформації про забудовника і районі забудови
  • уважно читайте документи, і не соромтеся задавати питання по всіх незрозумілих пунктів договору
  • при укладанні угоди скористайтеся допомогою самих уїдливих друзів у вашому оточенні
  • якщо сумніваєтеся, яку брати квартиру за кількістю кімнат, то затягуйте пояси і вибирайте варіант з більшою площею і кількістю кімнат
  • якщо у вас є діти і ви вагаєтеся між варіантом в Москві з меншою площею або в області в великою площею, але відсутністю інфраструктури (шкіл, садків, поліклінік), то беріть варіант в Москві.
  • якщо ви купуєте квартиру в готовому будинку і там вже є консьєрж, то спробуйте увійти до нього в довіру за допомогою шоколадки і ненав'язливо випитати цінну інформацію про потенційних сусідів (стадії їх ремонту, наявності собак і маленьких дітей і т.д.)
  • якщо у вас на поверсі багато однокімнатних квартир, то готуйтеся до того, що їх купили як вкладення грошей і швидше за все кожну другу складатимуть
  • якщо ви купуєте квартиру з видом на поле або пустир, то не сумнівайтеся, що рано чи пізно там почнеться будівництво

Час покупки квартири

 Дуже важливо правильно вибрати час для здійснення угоди, щоб відчутно заощадити. Багато покупців готові ризикнути, і набувають новобудову на стадії котловану, що дозволяє купити квартиру на 30% дешевше. Покупка такої квартири, на жаль, це майже завжди лотерея, ніякі гучні імена забудовників не гарантують проблем в майбутньому.

Досить велика кількість покупців вважають за краще не ризикувати зовсім, і вибирають квартири у вже зданих новобудовах. Але готові квартири, тим більше з обробкою від забудовника стоять вже на порядок дорожче. До того ж на цій стадії залишається набагато менше варіантів для вибору, так як ті хто ризикнув розбирають найчастіше найкращі квартири.

Який будинок краще монолітний або панельний

Сьогодні частіше будують панельні будинки, монолітні і цегельні. У панельках квартири завдяки досить дешевою технологією будівництва коштують набагато дешевше. Їх будують за 7-10 місяців. Але у такого житла багато мінусів.

По-перше, в панельках погана звукоізоляція і дуже жарко влітку. По-друге, в панельному будинку може бути і холодно взимку. Також в панельному будинку не можна зробити перепланування в квартирі, так як навіть міжкімнатні перегородки можуть виконувати роль несучих стін. Але варто панельний новобуд дешевше, а будується дуже швидко, і це приваблює безліч покупців.

Монолітні будинки можуть похвалитися квартирами з прекрасними плануваннями і високими стелями, прекрасної звукоізоляцією і відмінним комфортом проживання. Але монолітний будинок будується довше панельного: 1,5-2 роки., А квартири в ньому коштують надто дорого.

Цегляні будинки зараз зводять все рідше, і будують їх дуже довго. Варто житло в цегляному будинку дуже дорого, але високий рівень комфорту і прекрасні квартири виправдовують витрати. Цегляну новобудову від фундаменту до здачі роблять за 2,5 року.